Prestigio Multipad PMP5580C + 16 GB micro SDHC karta

-6%
Lokalita: 
Původní cena: 
4 190 Kč
Sleva: 
240 Kč (6%)
Aktuální cena: 
3 950 Kč
Firma: Foto Málek

Multidotykový tablet, který ve své cenové kategorii příjemně překvapí vysokým výkonem.

AmLogic AML8726-MX

Prestigio Multipad PMP5580C je vybaven novým čipsetem AmLogic AML8726-MX s dvěma vysoko taktovanými jádry ARM Cortex A9 a 2jádrovou grafickou částí ARM Mali-400 MP. Od této konfigurace oproti předešlým generacím očekávejte vyšší výkon v přehrávání HD videa včetně 1080p Full HD a 3D her, hardwarovou akceleraci Adobe Flash a HTML5, rychlejší načítání webových stránek a v neposlední řadě nižší spotřebu.
 

Android 4.0.3

Jako operační systém byl zvolen oblíbený a výkonný Google Android 4.0.3. Tato verze nabízí zjednodušené a rychlejší grafické uživatelské rozhraní, rychlejší pohyby ve webovém prohlížeči a celou řadou užitečných novinek. Samozřejmostí je podpora Adobe Flash. Tablet je navíc upgradovatelný na nejnovější verzi 4.1 (Jelly Bean).
 

Multimédia doslova na dlani

Na tabletu si budete moci kdekoliv užívat hudbu, filmy, fotografie a elektronické knihy. Díky Wi-Fi konektivitě se snáze připojíte k internetu a být v kontaktu s vašimi přáteli a rodinou. Videohovory zajistí přední kamera. Nekonečnou zábavu zajistí přes 600 000 dostupných aplikací na Google Play, z nichž je již několika na tabletu předinstalovaných.

Operační systém Google Android 4.1 poskytne plně přizpůsobitelné prostředí. Kompatibilních aplikací je opravdu velké množství, a tak nechybí ke stažení kancelářský software, multimediální přehrávače, ale i hry. Vše pobeží jako na drátkách s dvoujádrovýmprocesorem Rockchip RK3066 obsahující čtyřjádrovou grafiku Mali 400! Ve výbavě najdeme G-Sensor, kameru z obou stran a pro připojení do sítě internet je zabudovaná bezdrátová karta WiFi s rychlým přenosem.